Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
988 postów 1762 komentarze

Jamniki rządzą... Dokop się prawdy!

jakk - Człek rozmowny... Negocjator, mediator, arbiter! Dzięki GEOLOGII.

KOPNĘŁA... W salon24!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

29.05.2012. Odnotowuję bez komentarza. - "Niesforne Dziecię Gutenberga".

Likwiduję blog

29.05.2012 (*Odsłon bloga: 500659)...

Uprzejmie informuję, że likwiduję od dziś blog na portalu salon24.pl.

Proszę o usunięcie blogu, skopiowanie na płytę

i odesłanie mi wszystkich moich notek i komentarzy,

oraz usunięcie mojego nazwiska z listy publicystów "zawodowych".

Teresa Bochwic(dziennikarka,

od 50 lat w opozycji,

docent w Akademii Leona Koźmińskiego).

KOMENTARZE

 • "Uprzejmie informuję, że likwiduję od dziś blog na portalu salon24.pl."
  za tą szanującą się autorką powinni pójść szanujący się publicyści i twórcy... jeżeli mają godność i honor... ostatnimi laty największe jaja w przestrzeni społeczno - medialnej okazują się mieć dzielne panie. patrz przypadek pani Ewa Stankiewicz z Solidarnych.
  Ukłony.
 • @vern 29.05.2012 22:51:49 :)
  Witam NOCĄ!
  - "Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • Teresa Bochwic.
  Dziekuję za odważną decyzję , bo na portalu szambo 24 nie da się ani czytać , ani pisać!!!
 • @zibi 29.05.2012 23:05:55 :)
  Witam NOCĄ!
  - "Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • @jakk 23:11:32
  To :
  http://contessabalcanese.nowyekran.pl/post/63793,jan-osiecki-kot-z-biegunka-siedzacy-na-wentylatorze

  musiało się tak skończyć.
  Pozdrawiam.
 • Zadaniem i domeną Jankego — jest hołubienie postbolszewików i rosyjskiej agentury na S24...
  ~~~
  Rosyjska agentura wpływu to m.in. facet po 30., uczący się rosyjskiego w ambasadzie Rosji — kręcący się po Sejmie i udający dziennikarza...

  Red. Michał Karnowski pisze na swoim blogu o wielu rosyjskich agentach wpływu, którzy za rosyjskie pieniądze grają w Polsce antypolski koncert — w dodatku, za cichą zgodą agenturalnych władz PRL-bis…


  Od dwóch lat rosyjska agentura wpływu (i nie tylko) wspólnie z pożytecznymi idiotami grają w Polsce makabryczny koncert

  (…)
  Warto zwrócić uwagę — tam, w Rosji, nie ma żadnego bałaganu! Działania są świadome, a na kilka ruchów do przodu przewidziane jest wszystko, łącznie z reakcją polskiej opinii publicznej. Jakże smutny jest fakt, że nasze władze nie są zdolne do żadnej odpowiedzi, że każą nam na nowo i znowu przeżywać i trawić rosyjskie prowokacje. Nakazują milczenie, kiedy tam niszczą dowody jeden po drugim.

  Weźmy choćby rosyjską agenturę wpływu. Oto szef utrzymywanego przez Rosjan pisma branżowego przez miesiące jest stacją nadawczą ich tez. Realnie wpływa na opinię publiczną, dezinformuje. Ale państwo polskie milczy. Ba, media publiczne, rządowe, promują postać na całego.

  Inny przypadek to facet po 30., od lat bez solidnej pracy pozwalającej utrzymać się w zawodzie dziennikarza, uczący się za to z pasją rosyjskiego w ambasadzie tego kraju. Cała jego robota to kręcenie się po Sejmie i udawanie dziennikarza. Po 10 kwietnia dostaje z Rosji materiały i wnioski MAK na pół roku przed ich ogłoszeniem. Rozgłasza to bezkrytycznie.

  Mówi jak rzecznik Putina. Staje się gwiazdą, "ekspertem" słuchanym z równą pasją z jaką zwalcza się wszelkie pytania.
  (...)

  ———————
  Zob.: http://salski.nowyekran.pl/post/59364,rosyjska-agentura-wplywu-to-m-in-facet-po-30-uczacy-sie-rosyjskiego-w-ambasadzie-rosji-krecacy-sie-po-sejmie-i-udajacy-dziennikarza
  *
 • @
  Warto przeczytać: Salon24 powtórką Gazety Wyborczej ? Bingo ! :
  http://szuan.nowyekran.pl/post/63468,salon24-powtorka-gazety-wyborczej-bingo
  Szuan zamieścił to tutaj kilka dni temu....
 • Aleksander Scios I Kano dzisiaj tez zrezygnowali z blogowania na Salonie 24
  Kano to Pan prof Nowaczyk .Szykuje sie wiecej blogerow do pozegnania po wyskoku osieckiego.
 • @Andy-aandy 02:05:08
  cóż rzec, Sralon 24 od pierwszych minut "katastrofy smoleńskiej" był w pełni otwarty na działania sowieckiej agentury. Także do dzisiaj ta putinowska agentura na Sralonie 24 czuje się jak u siebie w baraku.
 • @antykrytyka 06:39:27
  Janke sprzedał siebie tuż po wizycie OBAMY w POLSCE...zamieszany w te sprawy był MICHAŁOWSKI z bezpośredniego otoczenia KOMORA..sam napisał że OBAMA daleko a on ma na utrzymaniu żonę i dwu synów..jak mu wpisałem że podsuwają mu pod nos kij i marchewkę i zapytalem co wybierze ...i to był mój koniec na SALOONIE24...wycieli mnie ponoć za przekroczenie regulaminu...
 • Nareszcie
  Ludzie otwieraja oczy.Ja tam nawet nie wchodze od roku bo to prywatna pralnia mozgow jankiego.Zawsze blokowali ludzi zle wypowiadajacych sie o platformie ale mozna bylo pisac nawet najgorsze kalumnie o pisowcach.Oczywiscie ze dla uwiarygadniania sie to musial puszczac innych ale sprobojcie napisac na salonie tak jak osiecki tylko w drugim kierunku.Nigdy nie zapomne jak janke kazal zmieniac Rybitzkiemu (byc moze myle)tytul bo byl zbyt agresywny wobec tuska.
 • s24
  to nie miejsce dla porządnych blogerów.Tam żądzą Rudeckie i jej podobni.
 • Witamy w klubie.
  Salon24 stał się moim miejscem 3go wyboru (1. wPolityce, 2. NE) . Nie dałem rady jak zobaczyłem na SG blogi zaprzańców i świrów. Znosiłem to jeszcze w komentarzach. Odpuściłem. Pozdrawiam :)
 • Dodaję jeszcze to...
  http://youtu.be/uj5X-Cs-vOQ

  Ku pokrzepieniu
 • @marzanna 08:27:36
  tak...tak ..renata esbecka-kalinowska..
 • Nareszcie - dobra decyzja, Pani Tereso.
  A ja mam tam nadal blog. Nie zaglądam na S24. Chyba, że coś mnie najdzie, żeby wkleić jakiś post. Chyba mnie najdzie za chwilę, bo dziś coś nowego opublikowałem.
 • @Synergie 30.05.2012 14:20:00 :)
  Miłego popołudnia!
  CAŁA GAMA ZERKNIĘĆ...
  Ukłony wszystkim co się tu wypowiedzieli.
  - "Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • Nie bardzo kojarzę kto to ta Bochwic jest i jakie ma znaczenie, że odeszła?
  Jeżeli Janke wywalił grupę pisowskich funków, to wyjdzie to tylko portalowi na zdrowie. Nic gorszego nie ma od tej zarazy, przecież widzimy ich też tutaj. Bez krępacji próbują wszystkich sterroryzować, każdego źle wyrażającego się o Kaczyńskim i PiS zmieszać z błotem i zastraszyć. Bardzo to zniechęca do zaglądania na portal. Za rzecz oczywistą uważają, że dziennie musi się ukazać kilka nachalnych propagandówek w stylu - nasz umiłowany przywódca, oczywiście nie o Tusku, a o Kaczyńskim.
  Ciekawe że swojego portalu nie zakładają, tylko buszują po cudzych. Dobrze wiedzą, że ich nachalna, prymitywna propaganda sprawiłaby, że wkrótce nawet entuzjaści PiS zaczęliby omijać portal łukiem.
 • @vortex 30.05.2012 17:18:05 :)
  Dzień dobry!
  "[...] Nie bardzo kojarzę kto to ta Bochwic?".

  A ile liczysz sobie wiosen? ??? ???
  I co czytałeś Miły Blogerze o Opozycji Demokratycznej
  za PRL-u?

  Ukłony - "Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • Rzepa, S24
  co jeszcze?
 • @Budzyk 18:05:53
  O opozycji demokratycznej czytać nie mam potrzeby.

  Jak to się stało że wielkiej Teresy Bochwic nie internowali, a mnie owszem, choć byłem taki drobny miś, co gdzieś tam w jakimś NZS działał i w jakimś komitecie strajkowym był? Jest wszakże faktem, że na Górnym Śląsku zamykali hurtowo o bez krępacji, a w Warszawie wręcz przeciwnie. Tak jakby tych warszawskich opozycjonistów jednak za swoich uważali. I tak było, to dla nich była kłótnia w ich wielkiej rodzinie, a tutaj było naprawdę.
 • Teresa Bochwic(dziennikarka, od 50 lat w opozycji,
  Pracowała w Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy i Kancelarii Premiera Jerzego Buzka.


  Odeszła z salonu.. elity się zapłaczą.....
 • Fajna babka !
  Ta Pani ma bardzo inteligentne oczy !
 • @Łażący Łazarz
  To ja też pozwolę sobie wystąpić z dobrymi radami i omówię takich osobników, jak Andrzej22 i jemu jakże podobnych. Bo oni są z daleka podobni widać jeden ośrodek szkoleniowy i jeden system doboru kadr.
  To znaczy nie omówię, tylko na podstawie ciekawego opracowania (skąd wezmę cytaty) wskaże na system dla którego pracują, i który poznać po metodach i ... po politycznych opcjach, i po sposobie obrzucania błotem niewygodnych oponentów.

  =================================
  "W poprzednim artykule o terroryzmie państwowym padła nazwa kompleks jot. Ma on przedstawicieli w obu Amerykach, w Europie Zachodniej i Wschodniej w tym w Rosji, oraz w świecie islamu, w Indiach, Watykanie… Dziś nieco głębiej o tej grupie decydującej o globalnym pokoju i bezpieczeństwie, a raczej wojnach i ciągłym zagrożeniu globalnym."

  Nie ma w Białorusi, już coś się wyjaśnia.

  =====================================
  "Pod parasolem
  Kompleks jot służy judeocentryzmowi, tj. wąskim, stronniczym i skrajnym interesom na rzecz Izraela, judaizmu i syjonizmu, bez uwzględnienia praw innych grup. Obok skrajnych świeckich i religijnych Żydów, w kompleksie jot są nieżydowscy syjonistyczni chrześcijanie (ewangelicy) czy polscy katolicy, którzy uwierzyli, że potrzebują Izrael choćby do obrony przed zalewem islamskim. Pod parasolem kompleksu jot, tysiące polityków, luminarzy, gigantów medialnych, dziennikarzy, redaktorów i wydawców, bankierów i biznesmanów, profesorów i intelektualistów, a także firm reklamowych, think-tanków i rozmaitych organizacji, wpływają na międzynarodową politykę i życie wielu narodów. Amerykańscy krytycy, profesorowie Mearsheimer, Walt, MacDonald i Petras specjalizują się w analizie judeocentryzmu. Szereg autorów lokalnych, np. prof. Jerzy Robert Nowak w Polsce czy Aleksander Sołżenicyn w Rosji i ZSRR, skrytykowało krajowe oddziały kompleksu. Wszyscy oni zostali napiętnowani jako antysemici.
  W kontekście USA, specjaliści od analizy stosunków międzynarodowych John Mearsheimer i Stephen Walt nazywają kompleks jot Lobby Izraela w pracy o tym samym tytule. Profesor Kevin MacDonald analizuje najbardziej wpływową podgrupę Lobby Izraela w USA, neokonserwatystów (neokonów). Profesor James Petras odnotowuje wpływ judeocentryków na najwyższe federalne i stanowe organy rządowe oraz na ogólnonarodowe i lokalne media w USA: wszystkie one uległy wpływom proizraelskiego programu żydowskiego „lobby“ do tego stopnia, że nikt nie odważy się krytykować Izraela lub jego amerykańskich reprezentantów.
  Izraelska gazeta Ha’aretz (4.12.2009) przyznała to, czego nie znajdziesz w New York Times ani Washington Post. Za podobne stwierdzenia faktów oczywistych, Anty-Defamacyjna Liga ADL B’nai B’rith zaciągnęłaby cię pod pręgierz:
  Każda nominacja do rządu USA musi wytrzymać skrupulatną lustrację przez amerykańską społeczność żydowską. W szczególności w przypadku rządu Obamy, każda krytyka Izraela przez potencjalnego kandydata stała się katalizatorem debaty o tym, czy nominacja “następnego lewicowca” nie jest dowodem na brak poparcia Obamy dla Izraela."

  Nie ma poparcia kompleksu jot - nazwiemy go "bolszewicką swołoczą", a w przypływie nadzwyczajnego miłosierdzia tylko "sowieciarzem".

  =========================
  "Z walizeczką
  Początki Lobby Izraela w USA zilustrował Gore Vidal we wstępie do książki Izraela Szahaka Żydowskie dzieje i religia na podstawie anegdoty zasłyszanej od zamiłowanego historyka, Johna F. Kennedy pod koniec l. 1950-tych: w 1948 r. w środku wyścigu do prezydenyury, niejaki Harry S. Truman został nagle opuszczony przez prawie wszystkich swoich sojuszników i właśnie wtedy w przedziale jego kampanijnego pociągu pojawiła się grupka amerykańskich syjonistów, z walizeczką zawierającą, bagatela, 2 mln dolarów. Nie będąc antysemitami, pisze Vidal, postrzegli z Kennedym to li tylko jako ciekawostkę. Z prawego poczuwania się oświeconymi, wolnymi od uprzedzeń, wielu równych Kennedyemu i Vidalowi, a jeszcze więcej Kowalskich, automatycznie odrzuca skojarzenia o nieczystej grze. Nie każdy Żyd to syjonista i złoczyńca, a tacy zdarzają się wśród każdej grupy. Ale obserwatorzy automatycznie zamykają oczy i uszy na podobne informacje o osobistościach ważnych dla naszych losów. W niedawnej aferze „ratowania” banksterów i zsynchronizowanych z nią prezydenckich wyborów, które posadowiły banksterów i judeocentryków w nowej administracji USA, wielu ludzi nie potrzebowało nawet upomnień medialnych o wzorowym zachowaniu obywatelskim.
  Po wyborze Trumana, USA uznało Izrael. Vidal: utworzenie państwa izraelskiego zatruło polityczne i intelektualne życie Stanów Zjednoczonych, nieoczekiwanie głównego „protektora” Izraela. „Nieoczekiwanie”, jako że żadna inna mniejszość w dziejach Ameryki nie uprowadziła z tego kraju tylu pieniędzy pochodzących od amerykańskiego podatnika, aby je potem zainwestować w swej ojczyźnie […] mniejszość wyznaniowa, stanowiąca niespełna 2 % populacji kraju, przy entuzjastycznym poparciu mediów, kupiła bądź zastraszyła 70 senatorów. Również dziś krytycy wymieniają kupowanie gojowskich senatorów i kongresmanów jako najskuteczniejszą działalność Lobby. Oczywiście działa jeszcze szersza machina, np. „medialne” rozgrywanie kandydatów wyborczych i krnąbrnych kongresmanów. Wybory Obamy wniosły do Senatu i Kongresu rekordową liczbę 43 osób pochodzenia żydowskiego, tj. 8% w stosunku do ok. procenta udziału Żydów w zaludnieniu USA! Doliczmy do tego przekupnych gojów w Kongresie – proizraelscy rządzą, że by nie wiem, jak mydlić oczy."


  Ta walizeczka jest ciągle w ruchu, może nawet ta sama co wtedy. I to widać także tutaj po zalewie udawanych patriotów, co to każącym palcem wskazują tylko i wyłącznie na tych, których akurat wskaże kompleks jot.

  =====================

  Całość tutaj.

  http://grypa666.wordpress.com/2010/01/08/kompleks-jot-bozenarodzeniowo/
 • @vortex 17:52:47
  "Nowa amerykańska bezpieka, Departament Bepieczeństwa Wewnętrznego (DHS) i powstałe w wyniku 11.IX prawo niby przeciw terroryzmowi Patriot Act, przypominają hitlerowską tajną policję Gestapo i nazistowskie prawa przeciw opozycji politycznej. W obu przypadkach za pozornie odpowiedzialnymi narodami, niemieckim i amerykańskim, kryją się judeocentrycy – główni architekci idei i pociągacze sznurków. Podobnie chowali się oni za fasadą narodu rosyjskiego, który publika międzynarodowa do dziś kojarzy z bolszewizmem i komunizmem, oraz za fasadą Turków, uważanych za moralnych sprawców ludobójstwa na Ormianach. Sam fakt trzymania steru DHS przez podwójnego obywatela amerykańsko-izraelskiego (do tego o czarcim nazwisku Chertoff, tj. Diabelski) oraz b. wysokich oficerów KGB do pomocy, jest alarmem o nadchodzącym ludobójstwie i masowych zbrodniach terroru państwowego."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31