Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
988 postów 1762 komentarze

Jamniki rządzą... Dokop się prawdy!

jakk - Człek rozmowny... Negocjator, mediator, arbiter! Dzięki GEOLOGII.

KRZYŻ ZOSTAJE NA SALI PLENARNEJ SEJMU…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pozywający posłowie Ruchu Palikota obciążeni kosztami sprawy? - Niesforne Dziecię Gutenberga.

   SĄD ODDALIŁ…

Pozew posłów Ruchu Palikota w sprawie eksponowania

KRZYŻA na sali plenarnej Sejmu RP. Sąd podzielił pogląd

Prokuratorii Generalnej, która wnosiła o oddalenie pozwu.

Od wyroku można wnieść apelację – usłyszałem w TVN24.

Pozew jest NADUŻYCIEM PRAWA dowodzili zwolennicy

pozostawienia krzyża w sejmie…  - Niesforne Dziecię Gutenberga.

Krzyż zostaje w Sejmie.Polskie Radio…

Plik:Sejm cross.JPG

Logo Wikimedia Commons Plik Sejm cross.JPG znajduje się w Wikimedia Commons

 

P.S. TAK BYŁO...

Zawiesił KRZYŻ i oberwał framugę!

 ? ??? ???

* //bi.gazeta.pl/im/0/7448/z7448550N.jpg

KOMENTARZE

 • Dobra wiadomość.
  Dobra wiadomość.
 • Wniesc o usuniecie z Sejmu Palikociarni
  za naruszanie uczuc religijnych, porzadku i powagi Sejmu.
 • Alleluja!
  Pod tym znakiem Polska będzie Polską!

  Nauczka dla reakcjonistów rewolucyjnych, choć to ich bojowanie nie zakończy się na tym. Wiemy o tym, gdyż lewica odznacza się pewnym rysem charakterystycznym - miałkością intelektualną i moralną. To drugie, to widać PO POstawie, natomiast to pierwsze PO ich zasobie wiedzy.

  A my - Bogu dziękujmy, że jeszcze Prawo Boże jest szanowane i zawierzajmy rząd, przez ręce i Serce Niepokalanej. Amen.
 • @Łukasz Roman 17:07:12
  //Pod tym znakiem Polska będzie Polską!//


  Skąd to powiedzenie- w tej genialnej audycji odpowiedź

  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/jubileusz-1700-lecia-edyktu-mediolanskiego-313-2013-cz-i/
 • @nn@Zofi@ 14.01.2013 16:39:51 :)
  WITAJ... Ciągle nie wiem komu podarowano SPECJALNĄ TRZYDZIESTKĘ przemów Kardynała Stefana Wyszyńskiego?...
  Pozdrawiam - Niesforne Dziecię Gutenberga.
 • @jakk 17:42:12
  Czyje jest pomieszczenie? Co mówi flaga?
 • Krzyż zostaje...
  Jaki Palikot jest zakłamany - każdy o tym wie. Jego racjonalizm wyszedł przed świętami Bożego Narodzenia w jednej z telewizji śniadaniowych, kiedy wyłuszczał co u niego w domu przygotowuje się na wieczerzę wigilijną. Więc żeby szybko zniknął zaczęłam odmawiać wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.., albowiem takiej hipokryzji z tym jego racjonalizmem nie można było znieść.
 • Krzyż elementem wystroju wnętrza.
  No tak, sąd podzielił pogląd Prokuratorii Generalnej a Prokuratoria zapewne podzieliła pogląd rządu że krzyż w sali sejmowej rządowi nie przeszkadza. Rząd chętnie wykorzystuje takie przypadki bo są one elementem dezorientowania społeczeństwa w kwestiach tzw. wartości jednak woli się z tym nie afiszować. Dla społeczeństwa katolickiego taki jak nasz jest to ewidentny atak na symbol chrześcijaństwa do którego naród jest przywiązany od wieków. Aliści dla Kościoła Katolickiego nie jest to takie oczywiste, gdyż ustami swojego przedstawiciela monsignore Bonieckiego podał wiadomość, że jest to kwestia kulturowa jedynie więc można krzyż zdjąć. Na takie diktum zareagowała władza wykonawcza żądaniem oddalenia pozwu bo co w końcu władzę obchodzi czy krzyż - symbol religii chrześcijańskiej - wisi w sejmie czy nie! Wisi już tyle lat a skoro to tylko przejaw polskiej kultury to niech sobie wisi. Sejm ostatecznie to tylko zbiorowisko przedstawicieli ludu czyli chamów a rząd wie lepiej co dla niego jest dobre. A dla niego na tym etapie dziejów jest dobre by krzyż w izbie gmin wisiał.
 • @goodness 14.01.2013 17:49:37 :)
  Dobry wieczór! "[...] Co mówi flaga?". SZANUJĘ FLAGĘ... Ale to ja decyduję, W GŁOWIE - MYŚLI - MÓZGU, co flaga mi mówi...
  - Niesforne Dziecię Gutenberga.
 • Krzyz jest droga do zwyciestwa ...
  Polska i Polacy ostatnia nadzieja europy i swiata ! Kroluj nam Chryste ! ! ! Przepowiednie dla Polski - Polacy narodem wybranym na kapłaństwo świata
  http://pl.gloria.tv/?media=384838
 • -------- i co ?? wisi sobie
  --ZŁODZIEJE BEZKARNIE i tak Polskę sprzedali - największy poczet GANGSTERÓW polskich --łazi sobie swobodnie pod krzyżem --
  ---DURNY MY NARÓD jak but !!! albo OPUS DEI takie mocne --dla mnie ten krzyż to symbol nie tylko ukrzyżowania Jezusa ale przede wszystkim -to symbol -UKRZYŻOWANIA Narodu polskiego przez CESARSTWO RZYMSKIE
 • BEZ ZNACZENIA czy w sejmie wisi krzyż, półksiężyc lub gwiazda dawida
  Jedyne co jest istotne dla praworządnej RP to aby zawieszki na sejmowej "tablicy" były kontrolowane przez admina. Aby był admin a nie polaczkowate warcholstwo.

  Napawa optymizmem, że jeżeli zbierze się stado "prawidłowych"* posłów i postanowi coś zmontować w sejmie to Szanowni Obywatele: Nic się nie stało...

  (*)
  Trzeba tylko pamiętać o tym, że "wiejscy" chuligani trafiają się z różnymi "kolorami szalików" -> nosił wilk razy kilka...


  Najbardziej przykry pozostaje brak reakcji obywateli na partyzanckie akcje w tym budynku (tradycja w Narodzie nie ginie - dalej leje on na swoje państwo aby zbutowany przez sąsiadów (lub czosnkowych) pisać piękne elegie i smutne wiersze na emigracji - fantastyczna spuścizna)

  PS. Ciekawe czy obrońcy krzyża broniliby równie zaciekle półksiężyca powieszonego obok (oczywiście bez zgody) przez grupę gorliwych islamistów.
 • uzupełnienie
  Niebieską szmatę reprezentującą biurokratyczną hydrę ograniczającą niepodległość Polski polikociarnia ani inna hołota zdjąć nie planowała?
 • @Wolnyczlowiek 20:33:42
  Zgadzam się. Niestety odnoszę wrażenie że zwycięstwo ma osiągnąć kasta kapłanów i ich słudzy!
  Króluj Chryste w naszych sercach i nie pozwól nam dać się zaślepić!
 • Ja sie tylko dziwie...
  ..ze jeszcze nikt nie dorwal tego Palignoja i nie wymierzyl mu 80 razow na dupe. Moze by skonstatowal co i kiedy powiedziec.

  Ludzie, przeciez to takie proste!
 • @ninanonimowa 22:23:31Cesarstwa Rzymskiego juz nie ma. Zostali sasiedzi
  Sasiedzi to CARSTWO ROSYJSKIE Z CESARSTWEM NIEMIECKIM, a praktycznie to, jak to nienawistnie w stosunku do Kosciola Katolickiego nazywasz-"Opus Dei". Bez nienawisci, ale za to z rozumem otwartym, czyli po ludzku, to nic innego tylko GRU i BND, a Mosad i reszta podaja mlotek i gwozdzie.
  Wlasciwie, to Ciebie to nie powinno obchodzic bo nalezysz do tych co im Polska raczej przeszkadza w zrobieniu wielkiej swiatowej rewolucji i ustanowieniu wladzy MIEDZYNARODOWKI. A Polska to coz innego, jak 38 milionow katolikow polaczonych mysla prosta, - ZEBY POLSKA BYLA POLSKA. Bez katolicyzmu nie byloby nas Polakow i Polski.
  Dzis rozni kopia Polske bo jest katolicka i albo to przetrzyma i prztrwa, albo upadnie zadzgana przez nozownikow, ktorzy jak Ty pchaja jej noz w plecy.
 • @ninanonimowa 22:23:31
  Ściślej Rzymskie Cesarstwo Niemieckie, taki był inernacjonalizm w tych czasach. Polska, żeby nie poczuć smaku ognia i miecza krzewionego przez nosicieli nowej prawdy przyjęła tę prawdę od oswojonego już ludu z południa. Ale ukrzyżowaniie stało się faktem, tyle że mniej bolało. Jakość tego ukrzyżowania przybył badać Otton III i był zadowolony co wyraził życzeniem by Bolesław I Chrobry został królem i wspólnikiem w zbrodniach Cesarstwa. Bowiem męczeńska śmierć misjonarza Wojciecha wołała o pomstę do nieba, ludy wschodnich i północnych rubieży nie mogły się już doczekać szczęścia poznania wiedzy o śmierci na krzyżu - najpierw jednak od miecza - czego oczekiwały u bram uzbrojone w co się tylko dało i nadało do wyrażania wdzięczności. Takie były gry i zabawy w owe lata zakrapiane suto krwią nie bacząc na symbol zbawiciela okrutnie zawieszonego na krzyżu. Ba, w jego imieniu doskonalono zasady i unowocześniano zabawki oraz metody przekazu z pokolenia na pokolenie jako jedyne prawdziwe i niezbędne do osiagnięcia sukcesu. Sukces więc niby jest ale iluzja jego dobrych owoców odbiera chęć potrzymywania zasad, szczególnie wśród młodego pokolenia które ma już inne zabawki podrzucane przez obrotnych w interesach wynalazców uświęcających przy okazji kiedyś już odrzucone jako nowe i atrakcyjne. Zmieniają się więc gry i zabawy w owe lata, rekwizyty już inne są a stare idą do lamusa. Jeśli jeszcze gdzieś zalegają to tylko siłą inercji i sentymentu, bo ostatecznie tym którym one przeszkadzają jest jeszcze za mało by nie grać już w stare gry.
 • Polska jest krajem katolickim i miejsce krzyża jest tam
  gdzie się decyduje o Jej losach.Dobra wiadomość dla mnie jako katolika.
 • @Tadek65 23:35:40
  a tyle nieprawości co tam się dzieje pod tym krzyżem w oczy juz nie kole ? nie przeszkadza? nie zmusza do działania? I jakie tam ostatnio dobre wiadomości dla Polaków .. równiez katolików uchwalono? No jakie ???????
 • ----nie polemizuję -już nie śmiem
  --MĄDROŚĆ Narodu -musi !! przyjść ----z MĄDROŚCI jego ----z pustego i Salomon nie naleje
 • ninanonimowa 16.01.2013 01:38:13 :)
  Dobry wieczór! "[...] z pustego i Salomon nie naleje.".
  DLA MNIE...
  W połowie jest pełne. - "Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • @Łukasz Roman 17:07:12 Czas teraz wyprowadzić wrogie flagi!!!
  TYLKO POD TYM KRZYŻEM TYLKO POD TYM ZNAKIEM POLSKA JEST POLSKĄ A POLAK POLAKIEM (Adam Mickiewicz)

  Czas teraz wyprowadzić sztandary z dwunastoma gwiazdami diabła.
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Ks-prof-Czeslaw-S-Bartnik-Twarz-Unii-Europejskiej-bez-makijazu-rozwazania-o-Jude-UE-i-planach-masonow-i-syjonistow-Biblioteka-wielkiej-mysli-2193
 • @Tadek65 23:35:40 WALCZMY DALEJ!!!
  Wszechnica Narodowa w Krakowie zaprasza.

  “MODNE, LECZ ZWODNICZE IDEOLOGIE – NA CZYM POLEGA WSPÓŁCZESNA INTELEKTUALNA I MORALNA DEPRAWACJA POLSKIEJ MŁODZIEŻY ?
  ANALIZA ZJAWISKA I DROGI WYJŚCIA”

  24 stycznia 2013, godz. 16:00 – Czwartek
  Wykład ks. dr Henryk Łuczak SDB

  - znany i ceniony, odważny duszpasterz, autor wielu książek m.in. “Zniszczmy Obraz Bestii” i “Występni czyhają na sprawiedliwych” oraz popularnych “Listów do Młodych”.

  KLUB “MASADA” – Kraków, ul. Skawińska 2
  (wejście róg ul. Krakowskiej i Skawińskiej)
  W imieniu Stowarzyszenia Fides et Ratio
  serdecznie zaprasza
  Stanisław Papież
  http://www.fides-et-ratio.pl

  Ps. Bardzo proszę o przekazanie tego zaproszenia na stronach internetowych i innych nośnikach medialnych i zainteresowanym osobom.
  Informacja wraz z plakatem jest również na: http://jozefbizon.wordpress.com/2013/01/20/stowarzyszenie-fides-et-ratio-w-krakowie-na-14-stycznia-2012-r/

  -------------------------------
  Ps.
  Przystąp do obrony w wojnie informacyjnej rozpowszechniając p.w. informację. Nie bądź bierny!
  UWAGA! Została uruchomiona nowa podstrona
  http://jozefbizon.wordpress.com/wojna_informacyjna/
  poświęcona m.in. niewygodnym faktom oraz wojnie informacyjnej i stosowanym w niej technikom. Ma ona charakter edukacyjno-szkoleniowy.
  ----
  JB.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31